Spawacz

Data publikacji: 14-05-2024
Miejsce Pracy: Inowrocław
Stanowisko: Spawacz

Poszukujemy Spawacza TIG/MAG/MIG

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie materiału oraz spawanie
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej (spawalniczej)
  • Wykonywanie poleceń Przełożonego.

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie w branży metalowej
  • Dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego urządzeń, maszyn i narzędzi
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność oraz precyzja w działaniu.

Jako członek zespołu otrzymasz:

  • Umowę o pracępodpisywana bezpośrednioz pracodawcą
  • Wspólny samochód służbowy z Torunia. W krótce również z Bydgoszczy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Nagrody w programie „innowacyjność”
  • Pracę na nowoczesnych maszynach i sprzęcie
  • Pakiet medyczny,
  • Preferencyjne warunki ubezpieczeń,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Wsparcie rekrutera CorsonHR na wszystkich etapach rekrutacji