DPM Sp z o.o.

Spawacz

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Wiedeń, Austria
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Kontrakt B2B
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Obowiązki:

· Serwis maszyn produkcyjnych,

· Wymiana części maszyn,

· Diagnoza i bieżąca naprawa usterek,

· Spawanie metodą: MIG/MAG/Elektroda,

Wymagania:

· Doświadczenie na analogicznym stanowisku,

· Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

· Doświadczenie w spawaniu,

· Prawo jazdy kat B.,

· Gotowość do pracy w Austrii (od poniedziałku do piątku),

· Mile widziana znajomość podstaw hydrauliki i/lub elektryki,

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B (zapewniamy wsparcie w koordynacji działalności ze strony księgowej),

· Nocleg blisko miejsca pracy,

· Samochód służbowy lub zwrot kosztów paliwa + dodatek,

· Pakiet benefitów, w tym: lekcje niemieckiego, ubezpieczenie grupowe,

· Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń