Lupa-Personal
Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Spawacz aluminium

Data publikacji: 22-05-2024
Miejsce Pracy: Niemcy – 24242 Felde
Wynagrodzenie: - stawka: 15,50 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej
Stanowisko: Spawacz

Spawacz aluminium - Felde, Niemcy

LUPA PERSONAL, niemiecka agencja pracy z polskimi korzeniami, poszukuje doświadczonych spawaczy aluminium do pracy w Felde (24242). Oferujemy stabilne zatrudnienie na niemieckich warunkach.

Zakres obowiązków:

  • Spawanie części do maszyn z aluminium metodą MIG
  • Obróbka detali i praca z rysunkiem technicznym
  • Kontrola jakości wykonanych prac

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu aluminium
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 15,50 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Ubezpieczenie i składki odprowadzane w Niemczech
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwość pracy w godzinach dodatkowych (+25% za nocne)
  • 25 dni płatnego urlopu rocznie
  • Dodatki urlopowe i świąteczne
  • Premie za polecenia
  • Odzież ochronną i dostęp do aplikacji pracowniczej

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych, podając numer referencyjny: SPAW-FELDE/DE/2024