ABC Work
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia. Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Spawacz kontenerów morskich

Spawacz kontenerów morskich

  • Data publikacji:
  • 14-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Zeebrugge
  • Wynagrodzenie:
  • 17,34€brutto/h
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 17,34€brutto/h
  • nadgodziny płatne 150%
  • vouchery na jedzenie-8€ za każdy przepracowany dzień
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • Spawania i konserwacja kontenerów morskich i cystern w tym ramy, zawory, izolację  korpusy zbiorników  oraz serwisowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie jako spawacz
  • Prawo jazdy
  • Komunikatywna znajomość  języka angielskiego
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Chęć do dłuższej współpracy

Wyślij cv na adres info@abcwork.eu lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 221 444