Agencja Pracy Select
SPAWACZ (NIEMCY) - OD ZARAZ

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Spawacz

O nas

Agencja Pracy Tymczasowej Select, lider w doradztwie personalnym i pośrednictwie pracy, poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Spawacz w Lipsku

Nr ref.: SPAWACZ/JOB/2023
Rodzaj pracy: praca stała

Zakres obowiązków

  • Spawanie elementów konstrukcyjnych w hali
  • Dobór i stosowanie odpowiednich metod spawalniczych

Wymagania

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Certyfikowane umiejętności spawalnicze
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym (do 15 km od miejsca pracy)
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 15,00 € netto/godz. na start

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: kadry@select-hr.pl z dopiskiem 'Spawacz Lipsk' w tytule wiadomości.

* Nasza agencja nie pobiera żadnych opłat od kandydatów.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń