Praca dla spawacza Niemcy. Od zaraz. Darmowe kwatery.

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2000€
Stanowisko: Piekarz

Oferta Pracy dla Doświadczonego Spawacza w Niemczech

Poszukujemy wykwalifikowanego spawacza do pracy w Niemczech. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Konkurencyjne wynagrodzenie: 14,60€ netto/godz. (13,50€ brutto + 5€ netto diety za każdą przepracowaną godzinę)
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Stałą opiekę ze strony InJobs

Czego oczekujemy?

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Minimum rok doświadczenia w spawaniu

Opis stanowiska

  • Spawanie metodą MAG 135 części do maszyn rolniczych, budowlanych i konstrukcji stalowych
  • Praca na podstawie rysunku technicznego
  • Minimum 8 godzin pracy dziennie
  • System trzyzmianowy (dodatek nocny 25%)

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@injobs.pl z tytułem: „Praca spawacz, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: +48 517 455 345

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń