Praca Niemcy bez języka dla spawacza. Nowe oferty pracy w spawalnictwie w Niemczech.

Data publikacji: 02-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2500€
Stanowisko: Spawacz

Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego spawacza do pracy w Niemczech (Schondra) przy spawaniu zbiorników na wodę metodą MAG 135. Oferta nie wymaga znajomości języka niemieckiego!

Zakres Obowiązków

  • Spawanie zbiorników na wodę metodą MAG 135
  • Interpretacja rysunków technicznych
  • Wykonywanie prac ślusarskich

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50 € brutto/h + 5 € netto diety za każdą przepracowaną godzinę
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Stałą opiekę ze strony InJobs

Wymagania

  • Min. rok doświadczenia w spawaniu zbiorników na wodę
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze

Wyślij CV na adres: rekrutacja@injobs.pl z tytułem: „Praca Niemcy bez języka dla spawacza, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: +48 517 455 345 (pon-pt, 8:00-16:00)

Dołącz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie przegap tej szansy!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń