Niemcy spawanie metodą MAG 135

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2452€
Stanowisko: Spawacz

Spawacz MAG 135 - Twoja Szansa na Rozwój Zawodowy w Niemczech

Poszukujemy doświadczonych spawaczy do pracy w Niemczech, specjalizujących się w metodzie MAG 135. Ta zaawansowana technika spawania jest kluczowa w przemyśle metalurgicznym i konstrukcyjnym, gwarantując trwałe połączenia w produkcji maszyn rolniczych i budowlanych.

Co oferujemy?

  • Niemiecka umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Stawka 14,60€ netto za godzinę (13,50€ brutto + 5€ netto diety)
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Stała opieka ze strony InJobs

Czego oczekujemy?

  • Minimum rok doświadczenia w spawaniu
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Opis stanowiska

  • Spawanie MAG 135 elementów maszyn i konstrukcji stalowych
  • Praca w systemie trzyzmianowym (dodatek nocny 25%)
  • Minimum 8 godzin dziennie

Lokalizacja: Twist, Niemcy

Wynagrodzenie:

od 2452 euro netto miesięcznie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@injobs.pl z dopiskiem „Niemcy spawanie metodą MAG 135, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: +48 517 455 345 (pon-pt, 8:00-16:00)

Dołącz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie przegap tej szansy na rozwój kariery w Niemczech!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń