Fidenti Personal GmbH
Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR, realizującym różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji. Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!

Spawacz MAG 136 (Niemcy, Berne)

  • Data publikacji:
  • 25-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Berne
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Berne

Opis stanowiska:

  • spawanie konstrukcji stalowych i blach

  • spawanie metodą 136 (drut proszkowy)

Wymagania:

  • doświadczenie jako spawacz
  • aktualny certyfikat spawalniczy w metodzie MAG 136 (drut proszkowy)
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • w wysokim stopniu punktualność, niezawodność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • każdy pracownik dostaje umowę zgodną z zasadami prawa niemieckiego oraz zbiorowego układu pracy. (Pakiet socjalny i Kindergeld)
  • dodatek za pracę w nadgodzinach: 35% zamiast 25% dodatku za pracę w nadgodzinach
  • wypłacamy do 40 zamiast 35 godzin w tygodniu, 5 więcej niż jest wymagane przez zbiorowy układ pracy
  • zapewniamy pomoc w sprawach urzędowych i zakwaterowania