Praca za granicą Niemcy

Praca spawacz mag na Bawarii

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2400€
Stanowisko: Spawacz

Spawacz MAG - Atrakcyjna Praca w Bawarii

Poszukujemy doświadczonego spawacza MAG do pracy w Niemczech, w malowniczej Bawarii. Oferujemy stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach niemieckich, z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Zakres obowiązków:

  • Spawanie kontenerów metodą MAG/MIG w hali produkcyjnej
  • Montaż stalowych elementów konstrukcyjnych do 6 metrów
  • Praca na platformie podnośnikowej
  • Kontrola jakości wykonanych prac

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 14,00 € za godzinę + dieta 30-35€ dziennie
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Przewidywane zarobki netto: około 2400,00 €
  • Praca zmianowa

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu metodą MAG
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2
  • Prawo jazdy i własny samochód

Proces rekrutacji:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@injobs.pl z tytułem: „Spawacz MAG Bawaria - [Imię i Nazwisko]". Dodatkowe informacje: Tel. 517 455 345.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku!

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez injobs.pl Sp. z o.o. (11-700 Mrągowo, ul. Mazurska 1) w celach rekrutacyjnych. Wiem, że mogę wycofać zgodę w każdej chwili, pisząc na adres info@injobs.pl".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń