Spawacz Mag z ważnym testem spawalniczym

Data publikacji: 02-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2400
Stanowisko: Spawacz

Spawacz MAG z certyfikatem TÜV - Praca w Heilbronn, Badenia-Wirtembergia

Poszukujemy doświadczonego spawacza MAG z aktualnym certyfikatem TÜV do pracy w Niemczech. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość długoterminowej współpracy.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac spawalniczych na hali produkcyjnej
  • Spawanie ręczne blach czarnych o grubości 4-12 mm
  • Praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania:

  • Aktualny certyfikat TÜV (warunek konieczny)
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Własny samochód

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 3000 euro netto miesięcznie (40 godzin/tydzień)
  • Stawka godzinowa: 13,20 euro brutto + 70 euro netto diety dziennej
  • Zakwaterowanie: pokój jednoosobowy (koszt ok. 600 euro, zależnie od dostępności)
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@injobs.pl
Tytuł wiadomości: „Spawacz MAG z certyfikatem TÜV - [Imię i Nazwisko]"

Kontakt telefoniczny: +48 517 455 345 (pon-pt, 8:00-16:00)

Informacje dodatkowe:

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Mrągowie (11-700) przy ul. Mazurskiej 1, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych)."

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń