Spawacz Niemcy bez języka darmowe kwatery

Data publikacji: 11-10-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2400€
Stanowisko: Spawacz

Spawacz MAG w Niemczech - Atrakcyjna Oferta Bez Znajomości Języka

Poszukujemy doświadczonych spawaczy MAG do pracy w Neuenhausen, Niemcy. Oferujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia, w tym darmowe zakwaterowanie i atrakcyjne wynagrodzenie, bez wymogu znajomości języka niemieckiego.

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50€ brutto/h + 4€ netto diety za każdą przepracowaną godzinę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Stała opieka ze strony InJobs
  • Dodatek 25% za pracę w nocy

Czego oczekujemy?

  • Minimum roczne doświadczenie w spawaniu
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy na zmiany (w tym nocne)

Opis stanowiska

  • Spawanie metodą MAG 135 części do maszyn rolniczych, budowlanych i konstrukcji stalowych
  • Praca na podstawie rysunku technicznego
  • Minimum 8-godzinny dzień pracy

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@injobs.pl z tytułem: „Spawacz Niemcy bez języka darmowe kwatery, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: +48 517 455 345 (PN-PT, 08:00-16:00)

Informacje dodatkowe

Lokalizacja: Neuenhausen, Niemcy

Wynagrodzenie:

około 2400 euro netto

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń