SPAWACZ MAG, PODSTAWY JĘZYKA, OD ZARAZ

Data publikacji: 22-07-2024
Miejsce Pracy: Breitenthal-NIEMCY
Wynagrodzenie: 15,30€ brutto/h + 28€ diety
Stanowisko: Spawacz

ABC Work

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracyjako spawacz MAG

Opis stanowiska:

  • Spawanie maszyn przemysłowych, głownie długie szwy
  • Praca na jedną zmianę

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie15,30€ brutto/h + 28€ diety
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Możliwość firmowego zakwaterowania, darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych bądź pokój jednoosobowy za dopłatą
  • Ubezpieczenie
  • Pomoc w dopełnieniu formalności
  • Dobre warunki pracy
  • Na miejscu pomoc polskojęzycznych koordynatorów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako spawacz
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy
Wyslij CV ;info@abcwork.eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas
Marlena +48 570 221 444
Izabela +48 790 448 110

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń