Spawacz MAG, praca w Belgii

Spawacz MAG

Praca od zaraz dla spawaczy w Belgii!

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • jednoosobowa działalność gospodarcza + A1,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • własny samochód.

Obowiązki:

  •         spawanie metodą MAG: ram, poręczy, balustrad, łączników, konstrukcji stalowych,

  •          wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z dokumentacją techniczną,

       ·  organizacja, przygotowanie i prowadzenie prac zgodnie z procesem produkcyjnym i zasadami bhp.

Oferujemy:

  • pomoc w zakwaterowaniu na miejscu,
  • kierownictwo komunikujące się w języku polskim,
  • długoterminowe kontrakty,
  • opieka polskiego koordynatora,
  • terminowe płatności,

  •         stabilne zatrudnienie,

  •         możliwość rekrutacji online,

  •         wysokie wynagrodzenie.

Zapraszam do kontaktu po więcej informacji pod numerem telefonu +48 797 907 910.
Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV poprzez serwis.

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń