Pośrednictwo Pracy Soberka

Spawacz MAG - TIG

Data publikacji: 06-06-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: od 2400 € netto
Stanowisko: Spawacz

Spawacz MAG-TIG: Stabilna Praca w Niemczech

Pośrednictwo Pracy Soberka, we współpracy z renomowaną firmą o 25-letnim doświadczeniu na niemieckim rynku, poszukuje wykwalifikowanych spawaczy do pracy w centralnych Niemczech i górnej Bawarii (okolice Norymbergi i Wurzburga).

Twoje Zadania

  • Profesjonalne spawanie metodami MAG i TIG
  • Przygotowywanie elementów do spawania
  • Realizacja projektów spawalniczych na podstawie rysunków technicznych
  • Wykonywanie drobnych prac ślusarskich

Nasza Oferta

  • Stabilna umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 2400€ netto miesięcznie
  • Bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, łazienki i internetu
  • Bonus powitalny 50€ oraz premia 200€ po pierwszym miesiącu pracy
  • Premia 200€ za polecenie nowego pracownika
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Pełny wymiar godzin i punktualne wypłaty
  • Płatny urlop, dodatki urlopowe i świąteczne
  • Zapewniona odzież robocza i narzędzia
  • Wsparcie polsko-niemieckojęzycznego koordynatora
  • Pełne świadczenia pracownicze zgodne z niemieckim prawem

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie na stanowisku spawacza
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Własny samochód (mile widziany)

Wyślij swoje CV przez przycisk 'Aplikuj' lub na adres: biuro@soberka.pl

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas:

+48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335