KLAVER Sp. z o.o.
Poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy MAG lub TIG do pracy w Niemczech.

Spawacz MAG/TIG w Niemczech

Data publikacji: 30-09-2024
Miejsce Pracy: Lokalizacja: Bielefeld, Nadrenia Północna-Westfalia
Stanowisko: Spawacz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Lokalizacja: Bielefeld, Nadrenia Północna-Westfalia

Opis stanowiska:

Praca w renomowanej firmie z branży metalowej, z możliwością rozwoju zawodowego.

Wymagania:

·         Wykształcenie w zawodzie z branży metalowej (np. Ślusarz)

·         Aktualne uprawnienia spawacza – warunek konieczny

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2)

·         Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

Wynagrodzenie:

od 2350 € brutto

- Dodatki zmianowe

- Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami i dołącz do naszego zespołu!

Kontakt telefoniczny:

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Klaver KRAZ 18450

Częstochowa, ul. Gminna 131

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń