Poszukujemy spawaczay mig mag

Spawacz mig mag

Data publikacji: 08-10-2024
Miejsce Pracy: Kluczbork
Wynagrodzenie: 8000-10000
Stanowisko: Manager
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Miejsce pracy: Kluczbork, Polska.

Obowiązki:

  • spawanie żurawi wieżowych metodą MIG/MAG 135/136,
  • dobór podstawowych i dodatkowych materiałów do spawania,
  • obsługa i konserwacja urządzeń i sprzętu do spawania,
  • praca pod nadzorem brygadzisty.

Odpowiedzialność: wysoka.

Wymagania:

Wykształcenie: średnie ogólne.

Doświadczenie zawodowe: doświadczenie w podobnej pracy minimum jeden rok.

Certyfikaty, kursy, dyplomy: obowiązkowy certyfikat, pomagamy również w jego uzyskaniu.

Dodatkowo oczekujemy od kandydata:

  • braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy,
  • braku nałogów i niekaralności.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie.

Grafik pracy: praca w pomieszczeniu, na pełen etat, w systemie dwuzmianowym, od 6:00 do 18:00 oraz od 18:00 do 6:00, od poniedziałku do soboty, około 280-300 godzin miesięcznie, niedziela wolna.

Wynagrodzenie:

od 37-40 zł netto za godzinę – to, co gwarantujemy, wiele zależy od wyników testów przed zatrudnieniem.

Szczególy pod numerem +48500492295 Julia

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń