Euro Labora Sp.J.

Spawacz MIG/MAG

Data publikacji: 09-10-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Spawacz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy – Görlitz

Nr ref: SPAW/DE/2024

Zakres obowiązków:

- spawanie metodą MIG/MAG stali nierdzewnej oraz stali czarnej- spawanie cienkich blach od 2 mm - 12mm- spawanie części pociągów- zarobki miesięczne około 2800 euro netto

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe- mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicza- niewymagana znajomość języka niemieckiego- prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy- opiekę polskojezycznego koordynatora- mozliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych platnych od +25%- płatny urlop w wymiarze od 25 dni w roku- dodatek urlopowy i świąteczny  (od 200 euro po przepracowaniu 6 m-cy)- płatne dni ustawowo wolne od pracy- premie za polecenie nowych pracowników- odzież ochronną- dostęp do mobilnej aplikacji  pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: niemcy@euro-labora.com dodając w temacie numer referencyjny: SPAW-SINS/DE/2024

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń