Zapraszamy do współpracy

Spawacz mig-mag

Data publikacji: 10-10-2024
Miejsce Pracy: Kluczbork
Wynagrodzenie: 8700
Stanowisko: Spawacz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Miejsce pracy: Kluczbork, Polska.

Obowiązki:

·      spawanie konstrukcji stalowych metodą mig mag 135 136,

·      przygotowanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną.

Wymagania:

·      doświadczenie zawodowe od jednego roku,

·      obowiązkowy certyfikat (pomagamy w wyrobieniu certyfikatu),

·      sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.

Warunki pracy i wynagrodzenie:

·      zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,

·      praca na hali, na dwie zmiany, od poniedziałku do soboty, około 280-300 godzin/miesiąc, niedziela wolna,

·      stawka godzinowa 37-38 zł za godzinę (tyle gwarantujemy, wiele zależy od pracownika i jego starań w pracy).

Oferujemy:

·      pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·      w razie potrzeby zapewniamy zakwaterowanie,

·      wsparcie koordynatora,

·      możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.+48 451 116 838Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń