Posiadasz doświadczenie w pracy jako spawacz? Zaaplikuj! Miejsce pracy: Wrocław

Spawacz MIG/MAG

Data publikacji: 16-10-2024
Miejsce Pracy: Wrocław
Wynagrodzenie: 7000 netto PLN
Stanowisko: Spawacz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Posiadasz doświadczenie w pracy jako spawacz? Zaaplikuj!

Miejsce pracy: Wrocław

 Zadania :

·        praca przy produkcji wagonów i lokomotyw

·        spawanie blach i spoin

·        kontrola jakościowa wykonanych spawów

 Wymagania :

·        doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz MAG 135, MIG 131 - minimum 2 lata

·        umiejętności manualnych

·        dobrej organizacji pracy własnej

·        znajomość rysunku technicznego

·        umiejętność czytania dokumentacji spawalniczej

·        uprawnienia spawalnicze MAG 135, MIG131

Oferujemy:

·        wynagrodzenie godzinowe: 42,00-44,00 netto

·        umowa o pracę lub umowa zlecenie

·        pracę w systemie dwuzmianowym

·        możliwość nadgodzin

·        stabilność zatrudnienia

Numer kontaktowy: 575 077 772

CV prześlij na adres: marika.dybek@fps-work.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń