Spawacz MIG MAG w Niemczech - Atrakcyjne Wynagrodzenie i Zakwaterowanie

Data publikacji: 24-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2800€
Stanowisko: Spawacz

Oferta Pracy dla Spawacza MIG MAG w Niemczech

Poszukujemy doświadczonego spawacza MIG MAG do pracy w Mülheim, Niemcy. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym wysokie wynagrodzenie i zapewnione zakwaterowanie.

Zakres Obowiązków:

  • Spawanie blach o grubości 5-12mm do produkcji pojemników

Nasza Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 14€ brutto/godz. plus dieta 85€/dzień
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w spawaniu metodą MIG MAG

Jak Aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres: rekrutacja@injobs.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca dla spawacza za granicą, imię i nazwisko".

Kontakt

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 pod numerem: +48 517 455 345.

Informacje Dodatkowe

Miejsce pracy: Mülheim, Niemcy
Przewidywane wynagrodzenie: około 2800€ miesięcznie

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia"

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń