SPAWACZ MIG/MAG

Data publikacji: 05-06-2024
Miejsce Pracy: Francja
Stanowisko: Spawacz

Spawacz MIG/MAG - Doskonała Okazja Zawodowa we Francji

JOB-NOW, działając na zlecenie EUROPA JOB (certyfikat agencji zatrudnienia nr 8455), poszukuje doświadczonych specjalistów na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG

Lokalizacja: Jallais, Francja

Opis Stanowiska:

  • Produkcja elementów metalowych (okucia dla przemysłu drzewnego, zabudowa miejska)
  • Spawanie i montaż zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Wykonywanie prac ślusarskich
  • Spawanie metodami MIG-MAG

Wymagania:

  • Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia jako monter/spawacz MIG/MAG
  • Biegłość w spawaniu metodą MIG/MAG
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Znajomość obsługi narzędzi ślusarskich
  • Mile widziane doświadczenie w pracy we Francji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • System pracy zmianowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • Wsparcie polskiego koordynatora we Francji
  • Stały kontakt z polskim rekruterem

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@job-now.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać: "Spawacz MIG/MAG - Francja".

Klauzula RODO: Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. (Kraków 30-134, Kunickiego 5-201). Dane są zbierane dla obecnej i przyszłych rekrutacji. Masz prawo dostępu i poprawiania swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.