Spawacz monter w Holandii i Niemczech

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy/Holandia Tiel i Hanau
Wynagrodzenie: 2400€
Stanowisko: Spawacz

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego spawacza montera do pracy w Holandii (Tiel) i Niemczech (Hanau). Główne zadania obejmują diagnostykę, naprawę, serwis i konserwację przyczep oraz naczep różnych marek.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 575-600 euro netto tygodniowo (40 godzin pracy)
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Wymagania

  • Zaawansowane umiejętności spawalnicze: MIG, MAG, TIG (stal czarna, nierdzewna, aluminium)
  • Samodzielność i dokładność w pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@injobs.pl
Tytuł wiadomości: „Spawacz monter w Holandii i Niemczech, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: +48 517 455 345 (pon-pt, 8:00-16:00)

Informacje dodatkowe

Wynagrodzenie:

od 2400€ miesięcznie
Lokalizacje: Tiel (Holandia) i Hanau (Niemcy)

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń