Spawacz Monter rurociągów Finlandia

Data publikacji: 14-09-2024
Miejsce Pracy: Finlandia
Stanowisko: Spawacz

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych spawaczy i monterów rurociągów do pracy w nowoczesnej fabryce w malowniczym mieście Naantali w Finlandii. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki pracy.

Zakres obowiązków

  • Spawacz: Profesjonalne spawanie rur w fabryce
  • Monter rurociągów: Precyzyjny montaż instalacji rurowych

Oferujemy

  • Fińska umowa o pracę z systemem 2-zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 16-18 Euro brutto/godz. + 6,3% dodatku pekkanen + premia za popołudniową zmianę
  • Gwarantowane minimum 40 godzin pracy tygodniowo
  • Zakwaterowanie w cenie 350 Euro miesięcznie

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
  • Doświadczenie w pracy ze stołem spawalniczym (spawacze)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w spawaniu metodą MIG, MAG lub TIG (spawacze)
  • Umiejętność odczytywania izometrii rurociągów (monterzy)
  • Znajomość oznaczeń spawalniczych (spawacze)
  • Mile widziany aktualny certyfikat spawania rur (spawacze)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: office@eastgaterecruitment.com
W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Spawacz Finlandia" lub "Monter rurociągów Finlandia"

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń