KLAVER Sp. z o.o.
Spawacz – praca w Niemczech – różne regiony

Data publikacji: 08-10-2024
Miejsce Pracy: Dinkelscherben, Landsberg am Lech, Bachhagel, Marktsteft-Michelfeld
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Jesteś spawaczem Szukasz dobrze płatnej pracy? Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Stanowisko: spawacz

Miejsce pracy: Niemcy: Dinkelscherben,Landsberg am Lech, Bachhagel, Marktsteft-Michelfeld

Oferujemy:

- darmowe zakwaterowanie - niemiecką umowę o pracę na dłuższy okres - stałą opiekę polskiego koordynatora - pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

Zakres obowiązków:

- spawanie metodami  MIG / MAG / TIG

- obróbka metali i Obróbka rur, przygotowanie części, piłowanie, - spawanie podzespołów o podwyższonych wymaganiach jakościowych i funkcjonalnych we wszystkich procesach spawalniczych (MAG, MIG, TIG)

- niezależna produkcja detali, podzespołów i konstrukcji według rysunków

- określanie sekwencji roboczych i sekwencji spawania

- montaż, spawanie, szlifowanie, tworzenie szwów spawalniczych zgodnie ze specyfikacją rysunkową

- spawanie elementów za pomocą zgrzewarki punktowej

- czytanie rysunków technicznych

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie - umiejętność czytania rysunku technicznego - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - prawo jazdy kat. B oraz samochód - posiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MAG (135 MAG, 136 MAG) Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń! Kamila +48570901414 Dominika + 48 570 901 033 Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450 Częstochowa,

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń