BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Dla jednego z naszych Klientów, firmy zlokalizowanej w Aalborg, która jest liderem w projektowaniu i produkcji zamrażarek płytowych, poszukujemy Kandydatów nastanowisko:

Spawacz TIG 141+ MIG 131

  • Data publikacji:
  • 12-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Dania, Aalborg
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Zakres obowiązków:

  • Spawanie elementów maszyn do przemysłu chłodniczego ( zamrażarek spiralnych, tunelowych i różnego rodzaju przenośników), grubość materiału TIG 1,5-15mm, MIG 20mm, materiał – stal nierdzewna
  • 80% pracy spawanie stali nierdzewnej, 20% - stali czarnej
  • Praca według rysunku technicznego.

Wymagamy:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w spawaniu metodą TIG 141
  • Certyfikat spawalniczy na stal nierdzewną (mile widziany/respektujemy nieaktualne certyfikaty)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Posiadanie Duńskiego Paragraph 17 będzie dodatkowym atutem
  • Elastyczność i samodzielność na podejmowanym stanowisku pracy.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacj w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki emerytalne
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
  • Możliwość długotrwałej współpracy.

Bardzo prosimy o dołączenie do Państwa aplikacji poniższych klauzul:

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest firma BlueCollar A/S z
siedzibą w Danii, Agerhatten 27 B, indg.4, st. 5220 Odense SØ, Pełna informacja Administratora - link:
www.bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie 70- 952, ul. Energetyków 3/4, tel.
kontaktowy: +48 91 434 21 46, jest podmiotem przetwarzającym dane osobowe w imieniu BlueCollar
A/S.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu aplikacji
i/lub CV, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych dla firmy BlueCollar A/S.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail i numeru
telefonu, zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w celu otrzymywania
informacji marketingowych o nowych ofertach pracy.