Spawacz TIG 141/Operator robota spawalniczego!

Data publikacji: 17-10-2024
Miejsce Pracy: wschodnie Niemcy
Wynagrodzenie: 2700-2900€ netto
Stanowisko: Spawacz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Niemiecka firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku zatrudni od zaraz Spawacza TIG 141!

Opis stanowiska:

➡️poprawki po robocie spawalniczym

➡️kontrolajakości spoin

➡️spawanie jednościegowe

➡️głównie złącza pachwinowe

Oferujemy:

➡️niemiecką umowę o pracę

➡️stawkę w granicach 2700 - 2900€ netto

➡️zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokój jednoosobowy)

➡️wyposażenie spawacza po stronie pracodawcy

➡️mozliwość podpisania umowy zarówno w Polsce jak i w Niemczech

Wymagamy:

➡️doświadczenia

➡️ważnego certyfikatu spawalniczego TIG 141

➡️języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. A2

➡️ własnego auta

CV wraz z certyfikatami proszę wysłać na adres E-mail: m.kuehn@pur-montage.de

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Tel./WhatsApp: 0049/175 817 1812

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń