Spawacz TIG- 640€ nett/tydz, darmowe zakwaterowanie

Data publikacji: 19-07-2024
Miejsce Pracy: Rotterdam
Wynagrodzenie: 640€ netto tygodniowo
Stanowisko: Pracownik fizyczny

ABC Workto firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdzawpisdo Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jakoSpawacz TIG

OPIS STANOWISKA:

  • Spawanie rur > 3mm

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie640€ netto tygodniowo
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Dobre warunki pracy
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • Indywidualne podejście do kandydata
  • Praca od zaraz

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Aktualny certyfikat TIG
  • Prawo jazdy oraz mile widziane auto

Wyslij CV ;info@abcwork.eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas

Marlena +48 570 221 444
Izabela +48 790 448 110

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń