Poszukujemy doświadczonych spawaczy TIG do współpracy z naszym renomowanym klientem z branży farmaceutycznej w Danii.

Spawacz TIG - Dania

Data publikacji: 04-10-2024
Miejsce Pracy: Dania
Stanowisko: Spawacz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Lokalizacja: Aalborg, DaniaCzas pracy: od poniedziałku do soboty, w godzinach 06:00–17:00Rotacja: 3/1 (trzy tygodnie pracy, jeden tydzień wolnego)Godziny pracy: 63 godziny tygodniowo

Zakres obowiązków:

  • Spawanie części rur ze stali nierdzewnej (grubość materiału od 1-2 mm 8-14mm - oznaczenie materiału: kwasówka, duplex, superduplex),

  • Praca w pozycji wymuszonej,

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu metodą TIG stali nierdzewnej w branży farmaceutycznej lub spożywczej,

  • Gotowość do długoterminowej współpracy,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z rysunkiem izometrycznym,

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę (po pozytywnym zaliczeniu próbek spawalniczych),

  • Atrakcyjna stawka: 250 DKK/h brutto,

  • Dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny,

  • Dwa posiłki dziennie w kantynie,

  • Organizacja transportu do i z pracy,

  • Feriepenge i SH allowance (świadczenia urlopowe),

  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie,

  • Zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach (koszt 150 DKK/dzień),

  • Pomoc w organizacji numeru CPR i karty podatkowej,

  • Możliwość zdobycia certyfikatów paragraf 17 oraz Hot Work.

Jeśli szukasz stabilnej pracy w profesjonalnym środowisku, masz doświadczenie w spawaniu metodą TIG i chcesz rozwijać swoje umiejętności, dołącz do naszego zespołu! Gwarantujemy atrakcyjne warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego w branży farmaceutycznej.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń