SILVERHAND

Spawacz TIG i elektrodą – spawanie rur (Niemcy)

Data publikacji: 30-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Schwäbisch Hall
Stanowisko: Spawacz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Spawacz TIG i elektrodą – spawanie rur w Schwäbisch Hall

Agencja Zatrudnienia Silverhand, część międzynarodowego holdingu specjalizującego się w rekrutacji, poszukuje doświadczonych spawaczy do pracy w Niemczech.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 17,00 EUR brutto/h + 4,00 EUR diety/h
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Cotygodniowe zaliczki
  • Możliwość nadgodzin i rozwoju zawodowego
  • Wsparcie konsultantów i ubezpieczenie
  • Regularne zjazdy do Polski

Twoje zadania:

  • Spawanie metodą TIG i elektrodą rur o wymiarach:
    • SA 204 – 139,7×14,2
    • SA 106 – 101,6×7,1
    • SA 209 – 73×8,8
  • Praca według rysunku technicznego
  • Praca zmianowa

Czego oczekujemy?

  • Komunikatywna znajomość niemieckiego lub angielskiego
  • Doświadczenie w spawaniu TIG i elektrodą
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Aktualne lub nieaktualne certyfikaty spawalnicze

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn. Zapewniamy bezpłatne usługi, w tym tłumaczenie i przygotowanie CV w języku niemieckim. Dodatkowo oferujemy pomoc w rozliczeniu podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń