SILVERHAND

Spawacz TIG/Monter rur (Szwajcaria)

Data publikacji: 22-07-2024
Miejsce Pracy: Szwajcaria, okolice Basel
Stanowisko: Spawacz

Spawacz TIG/Monter rur - Okolice Basel, Szwajcaria

Silverhand, renomowana Agencja Zatrudnienia, poszukuje doświadczonych spawaczy TIG i monterów rur do pracy w Szwajcarii. Oferujemy stabilne zatrudnienie na niemieckich warunkach w dynamicznie rozwijającym się sektorze farmaceutycznym.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 30 CHF brutto/godz. + 110 CHF dodatku dziennie
  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich (nie w delegacji)
  • Zakwaterowanie organizowane przez Pracodawcę
  • Ubezpieczenie dla Pracownika i rodziny
  • Możliwość regularnych powrotów do Polski
  • Wsparcie konsultantów Silverhand

Twoje zadania:

  • Spawanie metodą TIG w przemyśle farmaceutycznym
  • Heftowanie połączeń z polerowanej stali szlachetnej
  • Montaż rur zgodnie z rysunkami izometrycznymi

Czego oczekujemy?

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Umiejętność czytania rysunków izometrycznych

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Dodatkowe korzyści:

Silverhand oferuje również usługi rozliczeń podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń