Hamburger Montage Personal GmbH Bredowstraße 10, 22113 Hamburg
Specjalista bloku operacyjnego (m/f/d)

Data publikacji: 13-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Salowy / Salowa
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane
W imieniu znanej kliniki,Job-Rocket.deposzukuje specjalisty ds. bloku operacyjnego (m/f/d) do bezpośredniego zatrudnienia w Hamburgu ze skutkiem natychmiastowym.

Twoje zadania:
- Zapewnienie wszystkich niezbędnych materiałów podczas operacji w celu zapewnienia sprawnego procesu
- Dezynfekcja i pielęgnacja narzędzi chirurgicznych
- Opieka nad pacjentem przed, w trakcie i po operacji
- Zarządzanie i dokumentacja materiałów
- Ścisła współpraca z innymi działami

Twój profil:
- Ukończone szkolenie jako pielęgniarka, specjalista OTA, dalsze szkolenie jako specjalista sali operacyjnej lub porównywalne kwalifikacje
- Lubisz pracę z pacjentami
- Umiejętność pracy w zespole, asertywność i silne umiejętności komunikacyjne
- Niezależny, precyzyjny, zorganizowany i proaktywny sposób pracy
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Co oferujemy:
- Atrakcyjny model wynagrodzenia ze świadczeniami socjalnymi
- Przyjemne środowisko pracy w nowoczesnym szpitalu
- Intensywne szkolenie wprowadzające z bezpośrednią osobą kontaktową
- Szeroki zakres szkoleń i możliwości dalszego kształcenia Kontakt: Agata Ciszek Telefon: 004915234620263 Email: ciszek@hamburger-montagepersonal.de

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń