Praca przy demontażu fabryki

Data publikacji: 24-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny

O nas

Firma T.L.S., z ponad 10-letnim doświadczeniem, specjalizuje się w montażu, demontażu oraz remontach maszyn i urządzeń przemysłowych, a także przenośników taśmowych. Nasza ekspertyza obejmuje również kompleksowe relokacje zakładów przemysłowych.

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych pracowników do udziału w projekcie demontażu fabryki na terenie Niemiec.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach montażowych, demontażowych i mechanicznych
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic lub zwyżek
  • Biegłość w posługiwaniu się elektronarzędziami
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Legalną formę współpracy
  • Punktualne wypłaty wynagrodzenia do 10. dnia każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek po każdym przepracowanym tygodniu
  • Gwarantowane około 210 godzin pracy miesięcznie
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Darmowy transport do miejsca pracy
  • Zapewnioną odzież roboczą

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: praca@t-l-s.pl

Kontakt telefoniczny: 668-790-305 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń