Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Administracji

Specjalista ds. Administracji

  • Data publikacji:
  • 09-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Polska, Jarosław
  • Stanowisko:
  • Asystent

Dla naszego klienta z branży opakowań poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Jarosław

Opis stanowiska:

  • Obsługa sekretariatu – zarządzanie korespondencją wewnętrzną i zewnętrzną (służbowa poczta, wysyłki, współpraca z kurierami)​.
  • Organizacja podróży służbowych krajowych i zagranicznych, w tym gości firmy​.
  • Organizowanie zleconych przez kierownictwo firmy spotkań i wizyt zewnętrznych​.
  • Wsparcie obszaru komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy oraz działań z zakresu Employer Brandingu​.
  • Wsparcie działu HR w obszarach: organizacji szkoleń, prezentacji firmowych, opieki nad praktykantami/stażystami, CSR, EB. ​
  • Zarządzanie służbową flotą samochodową w celu zapewnienia właściwego nadzoru nad parkiem samochodowym firmy, w tym rozliczanie kosztów eksploatacji (sprawozdania GUS) oraz planowanie ​i koordynowanie pracy kierowcy zakładu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe​.
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (C1 – min.).​
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz PowerPoint.​
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i wielozadaniowość.​
  • Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Proaktywne podejście po rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • Zgrany zespół.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń