ipracujzdalnie.pl
Firma Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o. poszukuje osób z orzeczoną niepełnosprawnością na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji Logistyki z orzeczeniem o niepełnosprawności - praca sezonowa/ stacjonarna - Lublin

  • Data publikacji:
  • 03-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • LUBLIN
  • Stanowisko:
  • Asystent

 Specjalista ds. Administracji Logistyki praca sezonowa/ stacjonarna - LUBLIN

Zakres obowiązków:

-Obsługa sprzedaży (administracja związana z zamówieniami od klientów i dokumantami kosztowymi)

-Praktyczna obsługa MS Office, szczególnie MS Excel

Wymagania:

-Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

-Otwartość i komunikatywność

-Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmkianowej

-Wykrztałcenie min. średnie

Oferujemy:

- pracę dla lidera branży o rozpoznawalnej, silnej marce;

- niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon);

- kompleksowe wsparcie we wdrożeniu do pracy;

- możliwość rozwoju zawodowego;

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

 lub dzwonić pod numer telefonu : 666 526 920

Zapraszamy na naszą stronę internetową : www.ipracujzdalnie.pl