Dla naszego klienta poszukujemy osobę na stanowisko - Specjalista ds. CAD/Konstruktor opakowań

Specjalista ds. CAD/Konstruktor opakowań

  • Data publikacji:
  • 21-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Cała Polska
  • Stanowisko:
  • Konstruktor

Dla naszego klienta, producenta opakowań kartonowych poszukujemy:

Specjalista ds. CAD/ Konstruktor Opakowań tektura lita
Lokalizacja: Otwock

Opis stanowiska:

  • Projektowanie opakowań z tektury litej;
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej dla projektu;
  • Wycena narzędzi;
  • Opracowywanie i zamawianie narzędzi do produkcji (wykrojniki, tłoczniki, polimery);
  • Obsługa plotera i przygotowanie makiet.

Wymagania:

  • Umiejętności tworzenia i odczytywania dokumentacji technicznej;
  • Wyższe wykształcenie techniczne / student 4 –go lub 5 go roku;
  • Znajomość oprogramowania ArtiosCAD;
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu opakowań;
  • Zmysł praktyczny, operatywność, kreatywność;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, punktualność;
  • Mile widziane: doświadczenie w poligrafii.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej, pozwalającej na szeroki rozwój kompetencji;
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Pracę w koleżeńskiej, sympatycznej atmosferze.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń