Dołącz do dynamicznego środowiska MK Job jako Specjalista ds. kadr i płac i rozwijaj się w profesjonalnym zespole!

Specjalista ds. kadr i płac

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Nowy Targ
Stanowisko: Księgowa / Księgowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane
Opis stanowiska
Jeżeli tak jak My - jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, chcesz stale poszerzać wiedzę oraz dzielić się doświadczeniem zapraszamy Cie do naszego zespołu! Gwarantujemy profesjonalne wdrożenie, pracę w międzynarodowej firmie pełnej ciekawych wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników i zleceniobiorców

  • Naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • Naliczanie świadczeń pracowniczych (zasiłków, urlopów, ppk i innych)

  • Naliczanie, sporządzanie i wysyłanie raportów do ZUS, US, GUS oraz PFRON

Wymagania stanowiska
  • Min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw pracowniczych: rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń, naliczanie świadczeń chorobowych, obliczanie zobowiązań wobec ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych, prowadzenie akt osobowych

  • Znajomość systemu Comarch ERP Optima

  • Obsługa programu Płatnik

  • Umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu obliczeń

Oferujemy
  • Atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę

  • Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dostęp do szkoleń oraz kursów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Niekorporacyjną atmosferę w zgranym, doświadczonym zespole

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń