Specjalista ds. marketingu

Data publikacji: 02-10-2024
Miejsce Pracy: Rzeszów
Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Masz pomysł na świetne kampanie marketingowe i chcesz pracować w firmie, która da Ci przestrzeń do kreatywności?  Jeśli znasz się na social media, potrafisz tworzyć grafiki i nie boisz się wyzwań, to mamy coś dla Ciebie!

Stanowisko: Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja: Rzeszów (stacjonarnie)

Twoje zadania:

  • Tworzenie treści marketingowych, które przyciągną uwagę
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych – od broszur po kampanie online
  • Zarządzanie firmowymi profilami w social media – Twoje posty będą kluczem do sukcesu!
  • Kreowanie i realizowanie strategii marketingowych, które pomogą nam rosnąć

Czego potrzebujemy od Ciebie:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w marketingu
  • Wykształcenia wyższego w zakresie marketingu lub pokrewnych kierunków
  • Znajomości narzędzi: Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics
  • Umiejętności graficznych – Photoshop, CorelDRAW i WordPress to Twoi przyjaciele
  • Kreatywności i entuzjazmu do tworzenia nowych rzeczy

Fajnie, jeśli masz:

  • Doświadczenie w branży budowlanej, ale to nie jest wymóg – bardziej liczy się Twoja energia i zapał!

Co Ci oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z wynagrodzeniem od 5000 do 9000 zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • Pracę od 8:00 do 16:00, z wolnymi popołudniami dla Ciebie
  • Dofinansowanie szkoleń, abyś mógł/mogła się rozwijać w swojej pasji
  • Kartę Multisport, żebyś mógł/mogła zadbać o swoją formę

Zainteresowany/a? Jeśli tak, nie zwlekaj – wyślij nam swoje CV przez formularz kontaktowy! Czekamy na Ciebie i Twoje pomysły! 😊

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń