Obecnie dla naszego klienta z branży opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. pozyskiwania i obsługi Klientów (Decoration & Printing) Lokalizacja: cała Polska

Specjalista ds. pozyskiwania i obsługi Klientów (Decoration & Printing)

  • Data publikacji:
  • 18-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Polska
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Obecnie dla naszego klienta z branży opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: cała Polska

Specjalista ds. pozyskiwania i obsługi Klientów odpowiada za pozyskiwanie nowych Klientów na rynku polskim i obsługę tych Klientów (technologie nadruków i zdobień)

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych Klientów na rynku polskim i obsługa tych Klientów (technologie nadruków i zdobień)

  • Wspieranie klientów przy opracowywaniu i realizacji nowych projektów;

  • Koordynacja działań związanych z zapewnieniem jakości produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz monitorowanie realizacji zamówień produkcyjnych;

  • Monitorowanie rynku i pozyskiwanie wiedzy na temat działań konkurencji;

  • Otwieranie nowych rynków i pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • doświadczenie sprzedażowe w biznesie opakowaniowym w branży tworzyw lub szkła z naciskiem na technologie nadruków, takich jak metalizacja, lakierowanie, sitodruk, hot-stamping – znajomość tych technologii mile widziana

  • dobra znajomość rynków beauty lub spirits

  • dobra znajomość potencjalnych odbiorców z ww. branży

  • sieć kontaktów biznesowych w ww. kategoriach

  • silna motywacja do otwierania nowych rynków i pozyskiwania nowych Klientów

  • wysoki poziom komunikacji, empatii i inteligencji emocjonalnej

  • pro-aktywność, otwartość, kreatywne myślenie i podejście do biznesu

  • mobilność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i prowadzenia własnych projektów;

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń