Jeśli Excel nie ma przed Tobą tajemnic ta praca jest dla Ciebie

Specjalista ds Raportów i Analiz

Data publikacji: 09-10-2024
Miejsce Pracy: Białystok
Stanowisko: Pracownik Biurowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, metody ilościowe, informatyka, Big Data)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość MS Excel znajomość technik analizy danych
  • doświadczenie w branży logistycznej
  • wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne

Obowiązki:

  • raportowanie, analiza i wizualizacja danych
  • sporządzanie analiz i raportów operacyjnych
  • sporządzanie raportów z wykonanej pracy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia (Umowę o pracę)
  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy
  • pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży TSL
  • premie uzależnione od wyników pracy
  • obiady firmowe i kawę
  • elastyczne godziny pracy (początek pracy między 7-9)
  • darmowy parking
  • pakiet medyczny Luxmed
  • atrakcyjny pakiet socjalny: paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, wydarzenia firmowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń