Dla naszego klienta poszukujemy osobę na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży - folie. Osoba na tym stanowisku sprzedaje: folie stretch maszynowe oraz folie stretch ręczne, folie ldpe termokurczliwa - w formie taśmy, półrękawy, rękawów, kaptury oraz przekładki.

Specjalista ds. sprzedaży - folie

Data publikacji: 02-09-2024
Miejsce Pracy: Skaryszewy
Rodzaj Pracy: Praca zdalna
Znajomość Języka: Angielski

Dla naszego klienta poszukujemy osobę na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży - folie.

Osoba na tym stanowisku sprzedaje: folie stretch maszynowe oraz folie stretch ręczne, folie ldpe termokurczliwa - w formie taśmy, półrękawy, rękawów, kaptury oraz przekładki.

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

  • identyfikowanie potrzeb i oczekiwań Klientów

  • utrzymywanie i rozwój sprzedaży u aktualnych Klientów

  • realizacja planów sprzedaży

  • tworzenie pozytywnego wizerunku Firmy w relacjach z Klientami i Partnerami zewnętrznymi

  • raportowanie zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem (niemiecki, angielski)

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • doskonała organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z prowizją miesięczną

  • Praca u bezpośredniego producenta folii

  • Mozliwośc pracy zdalnej

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń