SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY i OBSŁUGI KLIENTA

Data publikacji: 21-08-2024
Miejsce Pracy: Łódź
Stanowisko: Account Manager
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Lokalizacja: Łódź

Opis stanowiska:

 Działania związane z obsługą obecnych oraz pozyskiwaniem nowych klientów/projektów (spotkania biznesowe, reprezentacja firmy na targach branżowych)
 Obsługa zapytań ofertowych dotyczących produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
 Tworzenie ofert handlowych
 Przegląd umów handlowych
 Utrzymywanie i budowanie relacji biznesowych z Klientem
 Organizacja pracy działu (kalendarze spotkań, rejestry dokumentów)
 Nadzór nad wskaźnikami i dokumentami jakościowymi oraz miernikami procesu
 Działania marketingowe w social mediach

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe techniczne
 Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
 Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2
 Znajomość obsługi komputera pozwalająca na swobodną umiejętność poruszania się w środowisku MS Office
 Uczciwość, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność
 Umiejętności komunikacyjne, otwartość na zmiany
 Umiejętność pracy pod presją

Oferujemy:

 Wyjątkową rodzinną atmosferę w naszej firmie
 Damy Ci umowę o pracę, zapłacimy za ubezpieczenie grupowe oraz opiekę medyczną
 Dostaniesz od nas dodatkowy dzień wolny w dniu Twoich urodzin
 Na wakacje oraz na święta dostaniesz dodatkowe pieniądze na swoje konto
 Dofinansujemy Ci kartę multisport, jeżeli chciałbyś poprawić formę
 Dofinansujemy Ci posiłki, które możesz zamówić w aplikacji SmartLunch

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń