Dla naszego Klienta- producenta opakowań foliowych- poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta​ do działu exportu.

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - sieci handlowe

Data publikacji: 10-07-2024
Miejsce Pracy: Karczew
Wynagrodzenie: 7 000 - 11 000 brutto

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa klientów polskich i zagranicznych.
  • Rejestrowanie zamówień klientów w systemie ERP i związana z tym administracja.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (produkcja, logistyka, marketing).
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Obsługa posprzedażowa klientów.
  • Regularne raportowanie wyników sprzedaży.
  • Realizacja założonego planu sprzedażowego na poziomie wykorzystania mocy produkcyjnych.
  • Sporadyczne podróże służbowe.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta, sprzedaży lub zarządzania klientami.
  • Obsługa systemów ERP (Enterprise Resource Planning) oraz CRM (Customer Relationship Management).
  • Biegła obsługa komputera z systemem Windows.
  • Biegłe posługiwanie się MsOffice.
  • Umiejętność analizy danych sprzedażowych i generowania raportów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, zarówno w mowie, jak i piśmie. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Organizacja pracy i zarządzanie własnym czasem.
  • Asertywność oraz chęć rozwoju.
  • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Podstawa wynagrodzenia w przedziale 5000-8000 PLN netto miesięcznie.
  • Bonusy uzależnione od realizacji celów sprzedażowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.