DPM Sp z o.o.
Do dużej firmy – producenta od wielu lat działającego w branży automotive, obecnie poszukujemy osoby gotowej do rozwoju swojej kariery na stanowisku:

Specjalista ds. uruchomień

  • Data publikacji:
  • 18-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Poznania
  • Wynagrodzenie:
  • 5 000 - 6 000 brutto
  • Stanowisko:
  • Elektromechanik

Obowiązki:

· podłączanie zasilania w pojeździe oraz kontrola elektryczna pojazdu,

· programowanie i kalibracja urządzeń elektronicznych silnika, skrzyni biegów i ogrzewania, klimatyzacji oraz innych podzespołów,

· uruchamianie podzespołów w pojeździe,

· uruchamianie systemów dodatkowych: monitoring, tablice kierunkowe, nagłośnienie.

Wymagania:

· wykształcenie średnie lub zawodowe (elektryka, elektronika, mechatronika, automatyka),

· praktyczna wiedza z zakresu budowy pojazdów mechanicznych,

· umiejętność obsługi elektronarzędzi,

· doświadczenie na stanowisku technicznym w branży motoryzacyjnej, serwisie samochodowym lub doświadczenie w diagnostyce i elektryce samochodowej mile widziane,

· mile widziane będą umiejętności związane z konfiguracją sieci ethernetowych, uruchomieniem monitoringu przemysłowego, urządzeń audio, GPS, GSM,

· Gotowość do pracy dwuzmianowej: 6-14, 15-23.

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

· zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

· możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku,

· platformę benefitową, a na niej możliwość wyboru: prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej Multisport lub Ok System, dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie do posiłków, premię gwiazdkową, możliwość nauki języków obcych, przyzakładowy żłobek dla dzieci oraz pracowniczy program emerytalny (PPE).

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie

chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.