Praca w Holandii pracownik logistyki

Data publikacji: 02-09-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Wynagrodzenie: 2000€
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Specjalista Logistyki w Holandii - Twoja Szansa na Rozwój Kariery

Poszukujemy doświadczonego specjalisty logistyki do pracy w Holandii (Andijk). Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za kluczowe procesy logistyczne, zapewniając sprawną obsługę klientów i efektywne zarządzanie zamówieniami.

Twoje główne zadania:

  • Kompleksowe przygotowywanie i realizacja zamówień
  • Precyzyjna rejestracja palet w systemie sprzedażowym
  • Profesjonalna obsługa punktu kontaktowego dla kierowców
  • Szybkie rozwiązywanie drobnych usterek w systemach zautomatyzowanych
  • Ścisła współpraca z 15-osobowym zespołem i bezpośrednim przełożonym

Czego oczekujemy:

  • Proaktywnej postawy i gotowości do podejmowania inicjatywy
  • Umiejętności efektywnej pracy zespołowej
  • Elastyczności w godzinach pracy, szczególnie w sezonie (okazjonalna praca w soboty)
  • Podstawowej wiedzy technicznej i biegłości w obsłudze komputera
  • Wysokiego poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 16,50€ brutto za godzinę
  • Pełny etat z umową na warunkach holenderskich
  • Nowoczesne, zautomatyzowane środowisko pracy
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Liczne możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
  • Płaską strukturę organizacyjną sprzyjającą efektywnej komunikacji

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule maila wpisz: „Specjalista Logistyki Holandia - [Twoje imię i nazwisko]".

Masz pytania? Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numer: +48 514 630 888.

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Nie przegap tej szansy na rozwój kariery w międzynarodowym środowisku!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń