Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

Data publikacji: 21-09-2024
Miejsce Pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 6 000 - 8 500 PLN brutto miesięcznie
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

O Nas

Fundacja IDYLLA to organizacja pozarządowa, której głównym celem jest uczynienie idyllicznego życia jak największej grupie potrzebujących. Nasi wolontariusze, trenerzy i profilaktycy to doświadczeni profesjonaliści pracujący od lat z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi potrzebującymi wsparcia w różnych dziedzinach życia. Prowadzimy grupy wsparcia, konsultacje, poradnictwo, mediacje, terapię indywidualną i grupową dla dzieci i dorosłych. Jeśli szukasz pracy, która łączy satysfakcję zawodową z realizacją ważnych społecznie celów, Fundacja IDYLLA jest miejscem dla Ciebie.

Zadania/Do Twoich zadań będzie należało:

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców,
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy, oraz umów cywilno-prawnych,
  • samodzielne sporządzanie i naliczanie list płac,
  • obsługa systemu "Enova 365",
  • sporządzanie dokumentacji do ZUS, US, PFRON,
  • bieżące wsparcie pracowników Fundacji w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • weryfikacja dokumentów pobytowych cudzoziemców i uprawnień do podjęcia pracy (obywatele Ukrainy),
  • kontakt i współpraca z instytucjami (ZUS, US, PFRON, GUS, ubezpieczenia PPK) oraz z innymi działami Fundacji.

Oczekiwania/U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • wyższe wykształcenie,
  • 2- letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale kadr i płac,
  • praktyczną znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • znajomość programu „Enova",
  • znajomość programu „Płatnik" oraz PUE ZUS - mile widziane,
  • dobrą znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność efektywnej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,
  • wynagrodzenie w wysokości: 6 000 – 8 500 zł brutto / mies.,
  • pracę stacjonarną, od zaraz,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju i awansu w organizacji,
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach,
  • dostęp do kart sportowych, umożliwiających korzystanie z obiektów sportowych,
  • dostęp do programów wsparcia psychologicznego.

Dlaczego warto z nami pracować?

Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał/a realny wpływ na nasze fundacyjne działania, które są ukierunkowane na dotarcie do najbardziej potrzebujących i poprawę jakości ich życia. Jednym słowem – wspierasz ważną misję.

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@fundacjaidylla.org

W tytule maila prosimy wpisać: Rekrutacja Specjalista ds. kadr i płac.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Fundację IDYLLA dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez FUNDACJA IDYLLA z siedzibą w: Mazowiecka 11/49, 00-052 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania. Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji. Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@4-ngo.org.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń