Seifert Polska sp. z o.o.
Seifert Polska Sp. z o.o. to dynamiczna, doświadczona i elastyczna w działaniu firma świadcząca wysokiej jakości usługi w branży TSL poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista/ Specjalistka ds. rozwoju biznesu Mysłowice

Data publikacji: 06-08-2024
Miejsce Pracy: Mysłowice
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane

Seifert Polska sp. z o.o. centrala w Mysłowicach poszukuje osoby na stanowisko Specjalista/ Specjalistka ds. rozwoju biznesu.

Zadania:

wsparcie działań sprzedażowych krajowej i międzynarodowej spedycji oraz transportu, pozyskiwanie nowych partnerów i możliwości biznesowych, budowanie długotrwałych relacji i rozwijanie współpracy, opieka nad klientami Spółki, wsparcie sprzedażowe i posprzedażowe, przygotowywanie ofert cenowych, przetargów i negocjowanie warunków umów z klientami, udział w spotkaniach handlowych, reprezentowanie Spółki na targach oraz eventach branżowych, realizowanie założeń sprzedażowych i raportowanie bieżących działań do bezpośredniego przełożonego oraz Zarządu, monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących branży TSL, klientów oraz konkurencji, aktywna współpraca z oddziałami Spółki w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług.

Oczekiwania:

min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziana branża TSL, bardzo dobra znajomość języka angielskiego i /lub niemieckiego - warunek konieczny, wysokie zdolności interpersonalne, organizacyjne i analityczne - duża samodzielność w realizacji zadań, łatwość w nawiązywaniu profesjonalnych relacji biznesowych, odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków służbowych, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stale rozwijającej się firmie, satysfakcjonujące wynagrodzenie + system premiowania, dodatkowe świadczenie urlopowe, dofinansowanie do karnetów sportowych, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do posiłków.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń