Zatrudnię specjalistę ds. sprzedaży i marketingu

Data publikacji: 25-06-2024
Miejsce Pracy: Łódź
Stanowisko: Account Manager

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu do naszego hotelu w Łodzi. Idealna osoba połączy umiejętności sprzedażowe z kreatywnością marketingową, aby zwiększyć naszą obecność na rynku i wyniki biznesowe.

Kluczowe obowiązki

  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowo-marketingowych
  • Zarządzanie zespołem sprzedaży i kontrola wyników
  • Pozyskiwanie klientów korporacyjnych i budowanie trwałych relacji
  • Prowadzenie kampanii marketingu online (Google Ads, social media)
  • Współpraca z działem IT w optymalizacji strony www
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku hotelu
  • Analiza rynku i działań konkurencji

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży i marketingu hotelowym
  • Udokumentowane sukcesy w tworzeniu strategii sprzedażowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość narzędzi marketingu cyfrowego
  • Umiejętność zarządzania projektami i budżetami
  • Znajomość rynku mediów lokalnych w Łodzi
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku hotelowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Szansę na realizację innowacyjnych pomysłów marketingowych

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z aktualną klauzulą RODO dotyczącą przetwarzania danych osobowych.