Pracownik usług czystościowych

Data publikacji: 09-09-2024
Miejsce Pracy: Warszawa, Włochy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Doświadczenie: Wymagane

O nas

Renkar Sp. z o.o., firma z siedzibą w Warszawie, poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Utrzymania Czystości do naszego zespołu.

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych i sanitarnych
  • Dbanie o higienę i porządek w miejscu pracy
  • Obsługa profesjonalnego sprzętu sprzątającego
  • Uzupełnianie środków higienicznych

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność i elastyczność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenie lub kontrakt
  • Możliwość dostosowania godzin pracy
  • Zadaniowy system pracy
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz kontaktowy dostępny pod tym ogłoszeniem.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń