Spedytor międzynarodowy

Data publikacji: 23-08-2024
Miejsce Pracy: Polska
Stanowisko: Spedytor
Rodzaj Pracy: Praca zdalna
Doświadczenie: Wymagane

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

Co będziesz z nami robić?

  • planować transporty FTL lub LTL,
  • poszukiwać nowych zleceń transportowych,
  • aktywne pozyskiwać nowych klientów oraz przewoźników,
  • utrzymywać i rozwijać współpracę z dotychczasowymi przewoźnikami i klientami oraz budować z nimi trwałe relacje,
  • zapewniać naszym klientom profesjonalne konsultacji w zakresie usług przewozowych m.in. obsługa wycen,
  • negocjować stawki, ustalać warunki transportu,
  • monitorować realizację zleceń transportowych,
  • i oczywiście, współpracować z pozostałymi działami w firmie #dreamteam

Nasze wymagania

Kogo szukamy?

  • masz przynajmniej półroczne doświadczenie w spedycji,
  • znasz branżę TSL,
  • giełdy transportowe masz w małym palcu,
  • potrafisz organizować własny czas pracy,
  • chcesz się rozwijać.

Odhaczyłeś wszystkie okienka? Super, to właśnie Ciebie szukamy! Nie zwlekaj, aplikuj!

To oferujemy

W Ray Trans wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zgrany zespół, dobre narzędzia pracy i elastyczność. Dlatego:

  • masz stały kontakt z pozostałymi spedytorami,
  • pracujesz skąd chcesz, samemu planując swój czas pracy,
  • masz dostęp do autorskich szkoleń dedykowanych dla spedytorów,
  • zapewniamy Ci dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań spedycyjnych,
  • masz możliwość realizacji własnych pomysłów i brania udziału w tworzeniu nowych projektów.

I właśnie to czyni z nas firmę spedycyjną na miarę XXI wieku!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń